Śmiertelny wypadek na ulicy Rajgrodzkiej - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na ulicy Rajgrodzkiej

Data publikacji 01.11.2012

25 – letni, pijany kierowca forda zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z motorowerem.W wyniku wypadku 44 - letni motorowerzysta zginął na miejscu. Jego 19 – letni pasażer został przetransportowany do szpitala. Kierowca samochodu osobowego został zatrzymany.

Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia. Wczoraj około godziny 20.00 na ulicy Rajgrodzkiej w Augustowie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 25 – letni mieszkaniec gminy Augustów jechał fordem w kierunku ulicy Raczkowskiej. W pewnym momencie mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku motorowerem. W wyniku wypadku na miejscu śmierć poniósł 44 – letni mieszkaniec Raczek kierujący motorowerem, jego 19 – letni pasażer z urazem głowy został przetransportowany do szpitala w Suwałkach. W trakcie dalszych ustaleń okazało się, że kierowca forda jest pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,3 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg tej drogowej tragedii.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - http://www.augustow.policja.gov.pl