Broń, amunicja i narkotyki - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Broń, amunicja i narkotyki

Data publikacji 02.12.2016

W wyniku przeszukania augustowscy policjanci zabezpieczyli broń palną, amunicję, roślinny susz oraz sadzonki konopi. W związku ze sprawą dwaj mieszkańcy gminy Augustów odpowiedzą przed sądem.

Wczoraj augustowscy policjanci wkroczyli na teren jednej z posesji w gminie Augustów. Mundurowi podejrzewali, że mieszkający tam mężczyźni mogą posiadać uprawę konopi oraz broń palną. W wyniku przeszukania znajdujących się tam pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli karabin typu Mauser oraz dwie sztuki amunicji. Podczas dalszych czynności mundurowi znaleźli również 3 słoiki z suszem roślinnym konopi o szacunkowej, czarnorynkowej wartości 4200 zł. W przeszukiwanych pomieszczeniach znajdowały się także dwa specjalnie przygotowane boksy wyposażone w lampy oraz wentylatory, w których rosło 15 sadzonek konopi. 27-latek oraz o 5 lat od niego starszy mężczyzna odpowiedzą teraz przed sądem za nielegalne posiadanie broni oraz uprawę i posiadanie środków odurzających.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl