Tragiczna śmierć 20-latka - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczna śmierć 20-latka

Data publikacji 20.11.2012

Na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia osobowej hondy z ciężarowym dafem. Dwa pojazdy doszczętnie spłonęły. 20 – letni kierowca hondy zginął na miejscu.

Dzisiaj kilka minut przed godziną 6.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym w miejscowości Kamień. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 20 – letni mieszkaniec gminy Sztabin jechał osobową hondą w kierunku Augustowa. W pewnym momencie kierowca osobówki z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym dafem. W wyniku zderzenia doszło do pożaru pojazdów, które całkowicie spłonęły. 20 – letni kierowca hondy zginął na miejscu.Jadący dafem 45-letni obywatel Litwy nie doznał obrażeń ciała. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśniają augustowscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl