Zderzenie rowerzysty z samochodem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie rowerzysty z samochodem

Data publikacji 26.11.2012

Na ulicy Rosiczkowej doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem. W wyniku wypadku 29 – letni augustowianin ze złamaną nogą trafił do szpitala. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania rowerami. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły wypadku.

Dzisiaj kilka minut przed godziną 8.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku zaistniałym na ulicy Rosiczkowej w Augustowie. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym. Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że 29 – letni mieszkaniec Augustowa podczas wyjeżdżania z posesji, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Rosiczkową samochodowi osobowemu i doprowadził do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia rowerzysta doznał złamania lewej nogi i z miejsca zdarzenia został przewieziony do szpitala. W trakcie dalszych czynności okazało się, że 29 – latek posiada sądowy zakaz kierowania rowerami do listopada 2014 roku. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl