Czołowe zderzenie z samochodem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Czołowe zderzenie z samochodem

Data publikacji 27.11.2012

Na ulicy Augustowskiej w Sztabinie doszło do zderzenia rowerzystki z samochodem. Kobieta z urazem głowy i złamaniem nogi została przewieziona do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wczoraj kilka minut przed godziną 17.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym w miejscowości Sztabin. Ze zgłoszenia wynikało, że na ulicy Augustowskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z rowerem. Po przybyciu na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że jadąca w kierunku miejscowości Suchowola rowerzystka z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku Chryslerem. W wyniku zdarzenia 50 – letnia mieszkanka Sztabina doznała urazu głowy i złamania nogi. Z miejsca zdarzenia została przetransportowana do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl