Zderzenie opla z manem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie opla z manem

Data publikacji 17.12.2012

Wczoraj na krajowej drodze nr 8, w miejscowości Kamień doszło do zderzenia opla z ciężarowym manem. W wyniku zdarzenia 29 – letnia mieszkanka Augustowa doznała ciężkich obrażeń ciała. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wczoraj kilka minut przed godziną 9.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 8, w miejscowości Kamień. Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili że 29 – letnia mieszkanka Augustowa, jechała oplem w kierunku Augustowa. W pewnej chwili, kobieta najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu zderzyła się z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówką. W wyniku zdarzenia kobieta doznała ciężkich obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Kierujący manem 39 – letni obywatel Litwy nie doznał obrażeń ciała. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl