Uderzyła w autobus - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uderzyła w autobus

Data publikacji 13.05.2014

21 – letnia mieszkanka gminy Bargłów Kościelny uderzyła golfem w tył autobusu. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, gdzie pobrano jej krew do analizy. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy oraz ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wczoraj przed godziną 18.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Rutki Nowe, na drodze krajowej nr 16. Po przybyciu na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że jadąca golfem 21 – letnia mieszkanka gminy Bargłów Kościelny, uderzyła w tył autobusu rejsowego, który zatrzymał się na przystanku. Kierująca golfem z obrażeniami ciała, śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Suwałkach. Kierowca autobusu oraz cztery podróżujące z nim osoby, nie doznały obrażeń ciała. W związku ze spowodowaniem zagrożenia w ruchu drogowym Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Dodatkowo w szpitalu pobrano jej krew do analizy. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl