Działania „Prędkość” na augustowskich drogach - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Działania „Prędkość” na augustowskich drogach

Data publikacji 14.02.2017

Prawie 170 skontrolowanych kierowców, z których 100 ukarano mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości. To efekty działań „Prędkość” przeprowadzonych przez augustowską drogówkę.

W miniony weekend funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie prowadzili działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Prawie 20 funkcjonariuszy wyposażonych w ręczne mierniki prędkości i pojazdy z videorejestratorami nadzorowało ruch na głównych ciągach komunikacyjnych w powiecie augustowskim. W czasie działań mundurowi skontrolowali blisko 170 pojazdów, z czego 100 kierowców ukarali mandatami karnymi w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości. Wśród ukaranych było blisko 80 kierowców samochodów ciężarowych. W czasie działań nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego. Podobne działania będą kontynuowane w przyszłości.                 

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl