Bezpieczne ferie w Netcie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne ferie w Netcie

Data publikacji 17.01.2011

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Augustowie w ramach realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne ferie” odwiedzają uczniów szkół podstawowych. Podczas spotkań funkcjonariusze rozmawiają z dziećmi na temat bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych.

Dziś augustowscy policjanci, w ramach działań profilaktycznych „Bezpieczne Ferie” spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Netcie Pierwszej. W czasie prelekcji mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas zabaw zimowych oraz radzili jak unikać niebezpiecznych sytuacji. Wszyscy przypomnieli także zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci ostrzegali także w jaki sposób unikać zagrożeń ze strony agresywnych psów oraz przestrzegali przed kontaktem z osoba obcą. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali kolorowanki związane z bezpieczeństwem podczas ferii oraz opaski odblaskowe.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl