Dzielnicowy spotkał się z mieszkańcami Jamin - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy spotkał się z mieszkańcami Jamin

Dzielnicowi realizują spotkania w ramach programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”. W minionym tygodniu funkcjonariusz spotkał się z mieszkańcami miejscowości Jaminy.

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Augustowie cyklicznie spotykają się ze społeczeństwem w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”. W minionym tygodniu dzielnicowy z terenu gminy Sztabin, spotkał się z mieszkańcami miejscowości Jaminy. Zorganizowane wspólnie z panią sołtys Jamin spotkanie, odbyło się w remizie tamtejszej jednostki OSP. Podczas swojej wizyty dzielnicowy przybliżył charakter swojej pracy, przekazał informację o godzinach pracy funkcjonującego w Urzędzie Gminy Sztabin Punktu Przyjęć Interesantów oraz udostępnił zgromadzonym kontaktowy numer telefonu. Podczas spotkania funkcjonariusz przedstawił także założenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz zachęcał do korzystania z tej aplikacji.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl*