Pokaz ratownictwa wodnego - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pokaz ratownictwa wodnego

Data publikacji 30.01.2011

Augustowscy Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników zlotu morsów oraz wspólnie z funkcjonariuszami Straży Pożarnej i ratownikami WOPR przedstawili współdziałanie służb ratunkowych podczas ratowania osób pod którymi załamał się lód.

Dzisiaj nad rzeką Netta w Augustowie odbył się zlot morsów. Augustowscy policjanci oprócz wypełniania zadań związanych z zapewnieniem porządku i bezpieczeństwa uczestnikom imprezy, wzięli udział w pokazie ratownictwa wodnego. W pierwszej kolejności ratownicy zaprezentowali sposoby wydostawania się z przerębla o własnych siłach. Następnie policjanci posiadający specjalistyczne przeszkolenie z zakresu ratownictwa lodowego wspólnie ze strażakami i WOPR-em  zaprezentowali  pokaz współdziałania służb ratunkowych podczas ratowania osoby tonącej. Inscenizacja akcji ratunkowej cieszyła się dużym zainteresowaniem zgromadzonej na brzegu publiczności.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl