Wypadek z saniami - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek z saniami

Data publikacji 31.01.2011

Zimowa przejażdżka konnym zaprzęgiem zakończyła się rozbiciem sań na drzewie. W wyniku uderzenia dwie pasażerki z obrażeniami ciała karetką zostały przewiezione do szpitala. Augustowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

W minioną sobotę po południu na drodze leśnej w miejscowości Tobyłka w gminie Bargłów Kościelny doszło do wypadku z udziałem zaprzęgu konnego. Policjanci wstępnie ustalili, że w zorganizowanym prywatnym kuligu uczestniczyły 3 zaprzęgi konne. W trakcie przejażdżki leśnymi drogami na jednym z zakrętów 67-latek kierujący saniami stracił panowanie nad zaprzęgiem zjechał na pobocze i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. W wyniku uderzenia sanie rozpadły się na części a 10 pasażerów wypadło na zewnątrz. Dwie mieszkanki Grajewa z obrażeniami ciała karetką zostały przewiezione do szpitala. Augustowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl