Augustowscy Policjanci na Targach Pracy - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy Policjanci na Targach Pracy

Data publikacji 21.04.2017

W Augustowskim Centrum Edukacyjnym odbyły się XIX Targi Kariery i Pracy. Obecni na nich Policjanci zachęcali młodych ludzi do wstąpienia w swoje szeregi oraz promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Dzisiaj w Augustowskim Centrum Edukacyjnym odbyły się Targi Kariery i Pracy. Przedsięwzięcie skierowane było do absolwentów szkół, poszukujących możliwości dalszej edukacji w szkołach wyższych oraz na rynku pracy. Tradycyjnie do udziału w targach zostali zaproszeni augustowscy policjanci. Przygotowane przez nich stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży. Chętni zasięgali informacji o zasadach i warunkach doboru do Policji, oraz skorzystali z możliwości obejrzenia i przymierzenia policyjnego sprzętu. Udział w targach, to również doskonała okazja do promowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci wyjaśniali ideę funkcjonowania tego internetowego narzędzia oraz zachęcali do korzystania z niego.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl