Podwójne zatrzymanie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podwójne zatrzymanie

Data publikacji 24.03.2011

Augustowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę audi. Niespełna dwie godziny później mundurowi poddali kontroli ten sam pojazd. Okazało się, że autem kierował znany im z poprzedniej kontroli 38 –letni mieszkaniec Wasilkowa.

Wczoraj o godzinie 21.30 augustowscy policjanci pełniący służbę na terenie miasta wytypowali do kontroli drogowej audi jadące ulicą Mickiewicza. Podczas kontroli okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na prośbę 38 - latka samochód wraz z kluczykami został przekazany wskazanej przez niego osobie. Po wykonaniu czynności służbowych mieszkaniec Wasilkowa poprosił policjantów aby odwieźli go na jedną ze stacji paliw, ponieważ jak twierdził czeka tam na niego rodzina. Około godziny 23.20 ta sama policyjna załoga podczas patrolu ulicy Wojska Polskiego zatrzymała do kontroli audi które jechało bez włączonych świateł mijania. Po chwili okazało się, że jest to ten sam samochód, który kontrolowali niespełna dwie godziny wcześniej. Za kierownicą auta siedział również ten sam kierowca. Tym razem auto trafiło na parking strzeżony, a mężczyzna do policyjnej izby zatrzymań. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl