Odzyskali rower przed zgłoszeniem kradzieży - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskali rower przed zgłoszeniem kradzieży

Data publikacji 19.06.2017

Augustowscy policjanci odzyskali kradziony rower. Kolejnego dnia zostali powiadomieni przez właściciela o jego kradzieży. Jednoślad wrócił do właściciela. 48 – letni mieszkaniec miasta odpowie przed sądem.

W miniony piątek policjanci patrolujący ulice miasta, zauważyli mężczyznę prowadzącego rower ulicą Młyńską w Augustowie. Mundurowi postanowili wylegitymować znanego im augustowianina i sprawdzić, czy rower stanowi jego własność. Z ustaleń poczynionych przez funkcjonariuszy wynikało, że jednoślad na pewno nie jest własnością mężczyzny. W związku z tym policjanci zabezpieczyli rower do wyjaśnienia sprawy. Następnego dnia do Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zgłosił się inny mężczyzna, który poinformował funkcjonariuszy o kradzieży jednośladu. Podczas sporządzania dokumentacji okazało się, że chodziło o ten sam rower, który dzień wcześniej został zabezpieczony przez policjantów. Jednoślad został zwrócony właścicielowi, a 48 – letni augustowianin będzie teraz musiał wyjaśnić mundurowym jak wszedł w jego posiadanie, a następnie odpowie przed sądem.   

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl