Spotkanie z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych w Augustowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych w Augustowie

Data publikacji 22.06.2017

Augustowscy policjanci spotkali się z uczniami z Zespołu Szkół Specjalnych w Augustowie. Mundurowi rozmawiali o bezpieczeństwie oraz brali udział w praktycznym egzaminie na kartę rowerową.

Augustowscy policjanci spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych w Augustowie. Podczas spotkania mundurowi rozmawiali z uczniami o zagrożeniach mogących wystąpić w czasie letniego wypoczynku oraz mówili jak ich unikać. Funkcjonariusze rozmawiali także o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, przypomnieli podstawowe znaki i zasady ruchu drogowego oraz apelowali o stosowanie zasad bezpieczeństwa na drodze. Mundurowi przypominali także, jak ważne jest używanie elementów odblaskowych, podczas poruszania się po zmierzchu. Na zakończenie spotkania funkcjonariusze brali udział w egzaminie praktycznym na kartę rowerową, przy czym przedstawiali założenia kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”, pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl