Drugie miejsce w turnieju piłki nożnej - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Drugie miejsce w turnieju piłki nożnej

Data publikacji 03.07.2017

W Augustowie został rozegrany XIV Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Drugie miejsce w tych rozgrywkach zajęli augustowscy policjanci.

W miniony piątek na boisku „Orlik” przy Augustowskim Centrum Edukacyjnym został rozegrany XIV Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Organizatorem tegorocznych rozgrywek byli funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki  w Augustowie. Tradycyjnie w zawodach wzięło udział pięć drużyn. W turnieju rywalizowali ze sobą zawodnicy z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, Placówki Straży Granicznej w Lipsku, Placówki Straży Granicznej w Augustowie oraz Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie. Po zaciętej sportowej walce augustowscy policjanci uplasowali się na drugiej pozycji. Pierwsze miejsce należało do reprezentacji Placówki Straży Granicznej w Lipsku, trzecie do augustowskich Strażaków, czwarte zajęli funkcjonariusze Straży Granicznej z Płaskiej, a piąte tegoroczni gospodarze turnieju. Oprócz pucharu za zajęcie drugiego miejsca, w ręce jednego z policjantów trafiła także statuetka najlepszego strzelca turnieju. Ciekawostką turnieju jest, że "król strzelców" podczas rozgrywek zdobył 12 bramek, a zwycięska druzyna 8.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl