Groził matce bronią - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Groził matce bronią

Data publikacji 01.04.2011

Pijany 44-latek celował do swojej matki ze sztucera. Groził, że ją zabije. Został zatrzymany przez augustowskich policjantów. W jego mieszkaniu mundurowi znaleźli także nielegalną broń i amunicję.

W minioną środę po południu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie odebrał telefon informujący o mieszkańcu gminy Lipsk, który grozi swojej matce. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu ustalili, że pijany 44-latek wszczął awanturę domową, podczas której mierzył do swojej matki ze sztucera i groził, że ją zabije. Mundurowi szybko zatrzymali mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w mieszkaniu policjanci znaleźli elementy broni palnej i pneumatycznej, sztucer z lunetą oraz prawie 70 sztuk różnego rodzaju amunicji, na które 44-latek nie posiadał wymaganego pozwolenia. Teraz postępowaniem mężczyzny zajmie się sąd. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Augustowie.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl