O bezpiecznych wakacjach w Osiedlowym Domu Kultury - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

O bezpiecznych wakacjach w Osiedlowym Domu Kultury

Data publikacji 18.07.2017

Augustowscy policjanci spotkali się z dziećmi uczestniczącymi w półkoloniach w Osiedlowym Domu Kultury w Augustowie. Funkcjonariusze rozmawiali bezpieczeństwie.

W ramach realizacji działań bezpieczne wakacje, augustowscy policjanci spotkali się dziś z dziećmi korzystającymi z półkolonii w Osiedlowym Domu Kultury w Augustowie. Podczas spotkania mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku. Funkcjonariusze przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz mówili o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych poza terenem zabudowanym, po zmierzchu. Policjanci apelowali również o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas pobytu nad wodą, przedstawiając przy tym założenia ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej "Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą", pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dodatkowo policjanci zachęcali dzieci  do wzięcia udziału w konkursie Zostań Dzielnicowym Frankiem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl