Augustowscy policjanci odwiedzili przedszkolaków - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy policjanci odwiedzili przedszkolaków

Data publikacji 24.07.2017

Augustowscy policjanci spotkali się z dziećmi z przedszkola Montessori w Augustowie. Funkcjonariusze rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie.

W ramach realizacji działań "Bezpieczne wakacje", augustowscy policjanci kontynuują realizację spotkań z dziećmi i młodzieżą. W miniony piątek mundurowi odwiedzili dzieci uczęszczające do przedszkola Montessori w Augustowie. Podczas spotkania, funkcjonariuszwe przybliżyli najmłodszym zawód policjanta. Ponadto, dzieciom przypomniane zostały podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym również zasadność używania elementów odblaskowych przez pieszych poza terenem zabudowanym, po zmierzchu. Prelekcja była też świetną okazją do omówienia bezpieczeństwa nad wodą, które jest jednym z założeń ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej "Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą", objętej honorowym patronatem przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl