Bezpieczny przejazd. SZLABAN NA RYZYKO! - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczny przejazd. SZLABAN NA RYZYKO!

Data publikacji 04.08.2017

Augustowscy policjanci, przedstawiciele Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku oraz Służby Ochrony Kolei prowadzili działania profilaktyczne w ramach Kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd – Szlaban na ryzyko!

W piątek augustowscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku i Służby Ochrony Kolei prowadzili działania profilaktyczne bezpieczny przejazd. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd – „Szlaban na ryzyko!” Głównym celem przedsięwzięcia jest kształtowanie i utrwalanie bezpiecznych zachowań na przejazdach kolejowych, a w konsekwencji zmniejszenie liczby wypadków drogowych. Piątkowe działania usytuowane były przy strzeżonym przejeździe kolejowym na ulicy Turystycznej w Augustowie. Policjanci wykonywali tam czynności związane z kontrolą drogową pojazdów. Przedstawiciele Zakładu Linii Kolejowych oraz Straży Ochrony Kolei rozmawiali z kierowcami o konsekwencjach wynikających z lekceważenia zasad bezpieczeństwa podczas pokonywania przejazdów kolejowych oraz wręczali im materiały profilaktyczne dotyczące powyższego zagadnienia.


Bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych jest wspólną sprawą wszystkich,
którzy mogą mieć na nie wpływ.
Kierowco!!! Szlaban na ryzyko!


*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl