O bezpieczeństwie w Białobrzegach i Netcie Pierwszej - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

O bezpieczeństwie w Białobrzegach i Netcie Pierwszej

Data publikacji 20.09.2017

W ramach działań "Bezpieczna droga do szkoły" augustowscy policjanci spotkali się z uczniami Szkół Podstawowych w Netcie Pierwszej i w Białobrzegach. Mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie.

W ramach działań "Bezpieczna droga do szkoły", augustowscy policjanci spotkali się z najmłodszymi uczniami szkół podstawowych w Białobrzegach i Netcie Pierwszej. Podczas spotkania prowadzący omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz radzili jak unikać innych niebezpieczeństw, na które narażeni są uczniowie pokonujący codzienną drogę do szkoły i domu. Policjanci szczególna uwagę poświęcili obowiązkowi używania elementów odblaskowych, poza terenem zabudowanym, po zmierzchu.

Przekazane informacje i prowadzony program wpisują się w kalendarz ogólnopolskiej kampanii pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny” pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.augustow.policja.gov.pl