Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

21 września Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach w Augustowie.

Data publikacji 22.09.2017

Augustowscy policjanci przeprowadzili działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach obchodów Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych pod nazwą „EDWARD”.

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego augustowskiej komendy Policji, brali udział w obchodach Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych pn. „EDWARD”. Głównym celem przedsięwzięcia była poprawa bezpieczeństwa na drogach. Podczas działań mundurowi prowadzili wzmożone działania kontrolne oraz edukacyjne, w szczególności w miejscach, w których w minionych latach dochodziło do największej ilości zdarzeń drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Podczas działań, mundurowi dokonywali kontroli prędkości pojazdów, sprawdzali stan trzeźwości kierujących, a także sposób przewożenia dzieci. W ramach akcji mundurowi rozpowszechniali również materiały profilaktyczne zachęcające kierowców do jazdy zgodnej z obowiązującymi przepisami. Podobne działania będą kontynuowane w przyszłości.

FILM KAMPANIA EDWARD

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl