Trwają działania Bezpieczna Droga do Szkoły - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Trwają działania Bezpieczna Droga do Szkoły

Data publikacji 29.09.2017

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Augustowie prowadzą działania profilaktyczne pn.: „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Przedsięwzięcie wpisuje się w ogólnopolską kampanię objętą patronatem Pana Mariusza Błaszczaka – Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pn.: "Kręci mnie bezpieczeństwo - przez cały rok szkolny".

Augustowscy policjanci kontynuują działania profilaktyczne pn.: „Bezpieczna droga do szkoły”. Jednym z elementów przedsięwzięcia są spotkania z najmłodszymi uczniami szkół oraz przedszkoli na terenie powiatu augustowskiego. W minionym tygodniu dzielnicowi oraz funkcjonariusze zajmujący się profilaktyką odwiedzili dzieci i młodzież ze Szkoły Specjalnej w Augustowie, Szkoły Podstawowej w Olszance, w Bartnikach, w Żarnowie oraz milusińskich z Przedszkola Kubusia Puchatka i z zerówki przy Szkole Społecznej. Podczas spotkań funkcjonariusze rozmawiali z najmłodszymi o podstawowych zasadach szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Funkcjonariusze przypomnieli również słuchaczom o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza obszarem zabudowanym po zmierzchu i zachęcali do korzystania z nich również w terenie zabudowanym. W trakcie spotkań funkcjonariusze przekazywali kalendarze promujące ogólnopolską kampanię pod honorowym patronatem Pana Mariusza Błaszczaka – Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pn.: "Kręci mnie bezpieczeństwo - przez cały rok szkolny".   

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl