Spotkanie z uczniami szkoły w Kroszewie. - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z uczniami szkoły w Kroszewie.

Data publikacji 10.06.2014

Policjanci z Augustowa w ramach działań „Bezpieczne wakacje” spotkali się z uczniami szkoły w Kroszewie. Przypominali  dzieciom  jak bezpiecznie spędzić czas letniego wypoczynku. Spotkanie to było też doskonałą okazją do zdobycia karty rowerowej.  

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie i Posterunku w Bargłowie Kościelnym w ramach działań poświęconych bezpieczeństwu dzieci podczas nadchodzących wakacji spotkali się z uczniami szkoły podstawowej w Kroszewie. Mundurowi przypomnieli podstawowe zasady bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku w lesie i nad wodą. Zwrócili uwagę także na bezpieczeństwo najmłodszych podczas prac polowych.  Ponadto spotkanie to było doskonałą okazją do zdobycia karty rowerowej. Po krótkim instruktażu z przepisów ruchu drogowego i prawidłowego wyposażenia roweru chęć przystąpienia do egzaminu wyraziło 14 dzieci. Składał się on z części praktycznej, w której uczniowie prezentowali swoje umiejętności jazdy rowerem. Wszystkie dzieci przystępujące do egzaminu wykazały się znakomitymi umiejętnościami, zdając pozytywnie egzamin.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl