Nowy Komendant Powiatowy Policji w Augustowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Augustowie

Data publikacji 30.10.2017

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski wręczył młodszemu inspektorowi Wiesławowi Mursztynowi rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie odbyła się uroczystość objęcia stanowiska przez nowego Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie. W obecności zaproszonych gości, funcjonariuszy oraz pracowników komendy, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji podinspektor Jacek Tarnowski wręczył młodszemu inspektorowi Wiesławowi Mursztynowi rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie, życząc mu sukcesów w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu augustowskiego. Sprawujący dotychczas funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie młodszy inspektor Arkadiusz Bobowicz objął dziś stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Augustowie młodszy inspektor Wiesław Mursztyn służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. Od początku związany był z augustowską jednostką Policji, gdzie przechodził kolejne szczeble zawodowe. W sierpniu 2008 roku został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie. W 2013 roku objął stanowisko I Zastępcy Komendanta grajewskiej jednostki Policji, natomiast od grudnia 2016 roku stał na jej czele. Młodszy inspektor Wiesław Mursztyn ma 46 lat, jest żonaty i ma dwoje dzieci. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył także studia o kierunku politologii w zakresie zarządzania bezpieczeństwem w Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Na co dzień interesuje się sportem. Jego hobby to piłka nożna.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl