Dwie terenówki w lesie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwie terenówki w lesie

Data publikacji 02.06.2011

Augustowscy policjanci zatrzymali trzech obywateli Rosji. Mężczyźni najprawdopodobniej próbowali przerobić numery seryjne samochodów.

Wczoraj po południu augustowscy policjanci otrzymali informację, że na skraju lasu, niedaleko Kanału Bystrego stoją dwa terenowe samochody na rosyjskich tablicach rejestracyjnych. Przy pojazdach znajdowali się trzej mężczyźni, którzy zachowywali się podejrzanie. Ze zgłoszenia wynikało, że mogą oni próbować przerabiać numery seryjne aut. We wskazane miejsce udali się policjanci, którzy zastali tam trzech obywateli Rosji w wieku od 26 do 27 lat. Przy samochodach znajdowały się: farba w sprayu, papier ścierny, rozrobiona szpachla oraz inne narzędzia. W jednym z aut, w miejscach mocowania tabliczek znamionowych mundurowi zauważyli świeże ślady malowania. Natomiast w drugim samochodzie świeżo nałożoną szpachlę. Mężczyźni nie potrafili wytłumaczyć co robią w tym miejscu. Trzej obywatele Rosji zostali zatrzymani, a terenowe auta zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. Teraz augustowscy policjanci będą wyjaśniali szczegółowe okoliczności tej sprawy.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl