Augustowska policjantka na podium - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowska policjantka na podium

Data publikacji 13.11.2017

Post. Agata Iwanowicz z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zajęła trzecie miejsce w ,,II Biegu Niepodległości” o Puchar Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego.

W miniony piątek w Suwałkach odbył się „II Bieg Niepodległości” o Puchar Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego. W sportowej rywalizacji udział wzięli reprezentanci służb mundurowych oraz młodzież podlaskich szkół ponadgimnazjalnych, w tym uczniowie klas mundurowych. Uczestnicy biegu mieli za zadanie przebiec dystans około 2600 m z przeszkodami naturalnymi oraz stworzonymi na jego potrzeby. W piątkowej rywalizacji udział brała post. Agata Iwanowicz reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Augustowie. Funkcjonariuszka po zaciętej sportowej walce stanęła na podium, zajmując trzecie miejsce, w kategorii kobiet reprezentujących służby mundurowe. Policjantka otrzymała puchar, medal oraz dyplom, które zostały wręczone przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego, wspólnie z Komendantem Wojewódzkim Policji w Białymstoku nadinspektorem Danielem Kołnierowiczem. Komendant Powiatowy Policji insp. Wiesław Mursztyn, złożył dziś policjantce gratulacje, z życzeniami dalszych sukcesów w reprezentowaniu augustowskiej jednostki w spotowych wydarzeniach.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl