Trójkowa Magistrala Rowerowa dotarła do Augustowa - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Trójkowa Magistrala Rowerowa dotarła do Augustowa

Data publikacji 11.06.2011

Dzieci i młodzież oraz mieszkańcy miasta wzięli udział w tegorocznej Trójkowej Magistrali Rowerowej. Do imprezy włączyli się też augustowscy policjanci.

Wczoraj po pokonaniu ponad 900 km, do Augustowa przybyła grupa kolarzy, która 1 czerwca wyruszyła ze Szklarskiej Poręby. Po południu peleton wjechał na Rynek Zygmunta Augusta w Augustowie. Przed uroczystym rozdaniem pucharów, na scenie odbyły się zawody w jeździe na rowerach stacjonarnych. W tym czasie dzieci i młodzież zmagały się z torem przeszkód przygotowanym przez Policjantów z Augustowa, przy wsparciu funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Konkurencja polegała na jak najwolniejszym pokonaniu toru. Mundurowi, przy użyciu samochodu edukacyjnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zorganizowali także młodym rowerzystom konkursy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Każdy z uczestników otrzymał upominek przygotowany przez organizatora. Dużym zainteresowaniem cieszył się policyjny quad, chętni mogli usiąść za jego sterami.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl