Wypadkowa środa - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadkowa środa

Data publikacji 16.06.2011

Wczoraj w Bargłowie Kościelnym doszło do zderzenia motorowerzysty z ciężarówką. Kilka godzin później w Augustowie na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły tych drogowych zdarzeń.

Wczoraj augustowscy policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe. Do pierwszego z nich doszło tuż przed godziną 15.00 w miejscowości Bargłów Kościelny. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem 81 – letni mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny, podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej uderzył w jadące krajową drogą nr 61 ciężarowe volvo. Motorowerzysta z urazem głowy i obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Kolejny wypadek wydarzył się kilka minut po 19.00, na ulicy Brzostowskiego w Augustowie. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że jadąca fordem 41–letnia kobieta, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła dwoje pieszych. 29 – letni mieszkaniec Augustowa nie doznał żadnych obrażeń ciała, natomiast jego rówieśniczka z urazem głowy i wstrząśnieniem mózgu została przewieziona do szpitala. Szczegółowe okoliczności tych zdarzeń wyjaśniają augustowscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl