Policjanci odwiedzili przedszkolaków - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odwiedzili przedszkolaków

Data publikacji 08.12.2017

Augustowscy funkcjonariusze odwiedzili dziś dzieci z Przedszkola nr 6 w Augustowie. Podczas spotkania mundurowi rozmawiali z przedszkolakami o bezpieczeństwie oraz zachęcali do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym na projekt odblasku.

Dziś augustowscy policjanci skorzystali z zaproszenia dzieci z Przedszkola nr 6 w Augustowie. Podczas wizyty mundurowi zaprezentowali najmłodszym podstawowe elementy ubioru i wyposażenia policjanta, mówili jak go odróżnić od przedstawicieli innych służb mundurowych oraz opowiadali o swoim zawodzie.  Kolejną część spotkania mundurowi poświęcili tematyce związanej z bezpieczeństwem najmłodszych w ruchu drogowym. Dzieci dowiedziały się także, w jaki sposób postępować w przypadku kontaktu z osobą obcą oraz w sytuacji zagubienia się w tłumie.  Mundurowi zachęcali przedszkolaków do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym na symbol „Ogólnopolskiego Dnia Odblasków.”

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl*

 

Pliki do pobrania