Wypadek w Szczebrze - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek w Szczebrze

Data publikacji 18.06.2011

Dwie osoby zginęły, a trzecia w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. To bilans wypadku do którego doszło dziś po południu Szczebrze.

Augustowscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Dzisiaj około 13.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym, na krajowej drodze nr 8. Do zdarzenia doszło w Szczebrze na trasie relacji Augustów – Suwałki. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Suwałk osobowy peugeot z nieznanych dotąd przyczyn, na zakręcie zjechał na lewy pas ruchu. Tam zderzył się zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym dafem. W wyniku wypadku na miejscu zginął 22 – letni pasażer auta. O dwa lata młodszy od niego kierowca został przetransportowany śmigłowcem do szpitala, gdzie mimo kilkugodzinnych wysiłków lekarzy zmarł. Do szpitala w stanie ciężkim trafił także trzeci z podróżujących peugeotem mężczyzn – 21 letni suwalczanin. Kierujący ciężarówką 49 – letni łotysz nie doznał żadnych obrażeń ciała. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana przez blisko 4 godziny. Augustowscy Policjanci szczegółowo ustalają przyczyny i okoliczności tej drogowej tragedii.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl