O bezpiecznych feriach w gminie Sztabin - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

O bezpiecznych feriach w gminie Sztabin

Data publikacji 15.01.2018

Policjanci z Posterunku Policji w Lipsku w ramach realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne ferie” spotykają się z uczniami szkół na terenie gminy Sztabin. Podczas spotkań funkcjonariusze rozmawiają z dziećmi na temat bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych.

Policjanci z Posterunku Policji w Lipsku, w ramach działań profilaktycznych „Bezpieczne Ferie” rozpoczęli spotkania z uczniami szkół na terenie gminy Sztabin. Dzielnicowi odwiedzili dzieci z Zespołu Szkół Samorządowych w Sztabinie, w Jaminach oraz w Jaziewie. W czasie prelekcji mundurowi rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie podczas zabaw zimowych, radzą jak unikać niebezpiecznych sytuacji oraz przestrzegają przed wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne. Dzielnicowi przypominają także o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz mówią o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych. Na zakończenie spotkania funkcjonariusze wręczają uczniom elementy odblaskowe sfinansowane przez Urząd Gminy w Sztabinie.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl