O bezpiecznych feriach z przedszkolakami - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

O bezpiecznych feriach z przedszkolakami

Data publikacji 17.01.2018

Augustowscy policjanci, w ramach realizowanych działań „Bezpieczne ferie”, spotkali się z dziećmi z Przedszkola nr 3 w Augustowie. Podczas spotkania mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku.

Dziś augustowscy policjanci skorzystali z zaproszenia dzieci z Przedszkola nr 3 w Augustowie. Spotkanie odbyło się w ramach działań „Bezpieczne ferie”. W pierwszej części prelekcji mundurowi przedstawili milusińskim wizerunek policjanta oraz mówili jakie elementy umundurowania odróżniają go od przedstawicieli innych służb mundurowych. Następnie funkcjonariusze przypominali najmłodszym o podstawowych zasadach, którymi należy się kierować podczas zimowych zabaw. Radzili również jak postępować w przypadku ataku groźnego psa oraz jak postępować wobec obcych. Policjanci przypomnieli również podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zachęcali przedszkolaków do używania elementów odblaskowych także w terenie zabudowanym.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl