24-latka odpowie za posiadanie narkotyków - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

24-latka odpowie za posiadanie narkotyków

Data publikacji 11.06.2014

Augustowscy policjanci zatrzymali 24-letnią mieszkankę miasta, która w swoim mieszkaniu posiadała narkotyki. Teraz kobieta za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj w godzinach popołudniowych funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zapukali do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mieszkająca tam kobieta może posiadać narkotyki. Ustalenia te okazały się trafne. W toku prowadzonego przeszukania policjanci ujawnili i zabezpieczyli około 20 gramów marihuany. Dodatkowo ujawniono kilkadziesiąt gramów białej substancji oraz 21 czerwonych tabletek, które mundurowi zabezpieczyli do dalszych badań, by jednoznacznie wskazać czy stanowią one nielegalne substancje narkotyczne. Jeszcze tego samego dnia kobieta usłyszała zarzuty, do których się przyznała. Teraz 24-latka za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji  www.augustow.policja.gov.pl