Posiadał środki odurzające, zatrzymali go policjanci. - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał środki odurzające, zatrzymali go policjanci.

Data publikacji 14.02.2018

Policjanci zatrzymali 28 – letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W miniony poniedziałek Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie wspólnie z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali do kontroli osobowe volvo. Policjanci podejrzewali, że jadący nim 28 – letni mieszkaniec Augustowa może posiadać przy sobie środki odurzające. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. W trakcie przeszukania pojazdu policjanci znaleźli foliową torebkę z zielonym suszem roślinnym. Następnie podczas przeszukania mieszkania kryminalni znaleźli foliowe torebki zapinane strunowo z zielonym suszem oraz wagę miligramową. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zielona substancja jest środkiem odurzającym w postaci marihuany. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 82 gramy suszu, którego szacunkowa wartość na czarnym rynku może wynosić około 4100 złotych. 28 – letni mieszkaniec miasta został zatrzymany i usłyszał zarzuty do których się przyznał. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl