Dzielnicowy spotkał się z działkowcami - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy spotkał się z działkowcami

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Augustowie realizują spotkania w ramach programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”. Funkcjonariusz obsługujący rejon służbowy nr 2 spotkał się z przedstawicielami Stowarzyszenia Ogrodowego ROD im. Gen. Prądzyńskiego w Augustowie.

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Augustowie cyklicznie spotykają się ze społeczeństwem w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Funkcjonariusz obsługujący rejon służbowy nr 2 spotkał się z przedstawicielami Stowarzyszenia Ogrodowego ROD im. Gen. Prądzyńskiego w Augustowie. Dzielnicowy rozmawiał z miłośnikami ogródków działkowych o sposobach i możliwościach technicznego zabezpieczenia mienia, gdyż to właśnie w okresie jesienno-zimowym dochodzi najczęściej do włamań i kradzieży przedmiotów z domków letniskowych i altan. Podczas spotkania, policjant informował także o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, dzięki której można anonimowo zgłaszać swoje spostrzeżenia o występujących zagrożeniach. Na zakończenie spotkania funkcjonariusz wręczył uczestnikom spotkania elementy odblaskowe, przypomniał o obowiązku używania ich poza terenem zabudowanym po zmierzchu oraz zachęcał do używania na mniej oświetlonych drogach w mieście.  

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl*