Bezpieczne wakacje - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne wakacje

Data publikacji 27.07.2011

W ramach działań „Bezpieczne Wakacje” augustowscy policjanci spotykają się z dziećmi i młodzieżą spędzającą wolny czas w placówkach wychowawczych. Podczas wizyt rozmawiają z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. Dziś skorzystali z zaproszenia Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci „Przystań”.

Dzisiaj augustowscy policjanci spotkali się z dziećmi spędzającymi wolny czas w Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci „Przystań”. W spotkaniu udział wzięli również dorośli ze Środowiskowego Domu Społecznego w Augustowie. Podczas swojej wizyty mundurowi przypomnieli zgromadzonym między innymi o zasadach bezpiecznych kąpieli na akwenach otwartych oraz przestrzegali przed pływaniem w miejscach niedozwolonych. Funkcjonariusze radzili również jak w sposób bezpieczny korzystać ze sprzętu pływającego. Na zakończenie wakacyjnego spotkania wręczono upominki.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl