Wypadkowa niedziela w powiecie augustowskim - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadkowa niedziela w powiecie augustowskim

Data publikacji 01.08.2011

W niedzielę na terenie powiatu augustowskiego doszło do dwóch wypadków drogowych, w wyniku których trzy osoby trafiły do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają okoliczności zdarzeń.

Wczoraj augustowscy policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe. Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 19.00 na skrzyżowaniu ulic Młodości z Kościuszki w miejscowości Sztabin. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że kierująca BMW, 22–letnia mieszkanka Sztabina najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od miejscowości Jaminy 48–letniemu kierowcy fiata. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał urazu głowy i klatki piersiowej. Z miejsca wypadku został przewieziony do szpitala. Kierująca oraz pasażer BMW nie doznali obrażeń ciała. Kolejny wypadek zaistniał około godziny 21.30 w miejscowości Kolnica. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 59–latek kierujący mercedesem podczas pokonywania zakrętu, z niewyjaśnionych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przepust melioracyjny. Spośród czterech osób podróżujących autem, dwie kobiety z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. W obu przypadkach kierowcy byli trzeźwi. Augustowscy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tych zdarzeń.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl