Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników happeningu

Data publikacji 04.04.2018

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie włączyli się w akcję edukacyjną „Świeć, Edukuj, Wspieraj” w ramach obchodów Dnia Na Niebiesko dla Autyzmu.

Dzisiaj na Rynku Zygmunta w Augustowie odbył się happening w ramach obchodów Dnia Na Niebiesko dla Autyzmu. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu, którego celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy i potrzeby osób z autyzmem. Głównym organizatorem przedsięwzięcia był Zespół Szkół Specjalnych oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Augustowie. Dzieci i młodzież ze szkół zgromadziły się w centrum miasta, gdzie wspólnie ze swoimi opiekunami edukowały augustowskie społeczeństwo w zakresie autyzmu. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie również włączyli się w akcję edukacyjną „Świeć, Edukuj, Wspieraj” i w myśl hasła przewodniego „Zaświecili” się na niebiesko. Mundurowi jednocześnie czuwali nad bezpieczeństwem uczestników tego przedsięwzięcia. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl