AUGUSTOWSCY POLICJANCI ZACHĘCALI DO WSTĄPIENIA W SWOJE SZEREGI - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

AUGUSTOWSCY POLICJANCI ZACHĘCALI DO WSTĄPIENIA W SWOJE SZEREGI

Data publikacji 11.04.2018

Augustowscy policjanci zachęcali maturzystów z Zespołu Szkół Technicznych w Augustowie, do wstąpienia w szeregi Policji. Zainteresowani mogli sprawdzić swoje umiejętności, podczas pokonywania toru przeszkód, który jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego do Policji.

Dzisiaj, policjanci oraz pracownicy Zespołu Kadr Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, spotkali się z tegorocznymi abiturientami z Zespołu Szkół Technicznych w Augustowie. Mundurowi zachęcali do wstąpienia w swoje szeregi oraz udzielali niezbędnych informacji w zakresie doboru do Policji. Jednym z elementów dzisiejszego spotkania, był udział w pozorowanym teście sprawności fizycznej, z jakim kandydaci zmagają się podczas rekrutacji. Zainteresowani, poznali założenia technicznej odsłony tego etapu, a następnie pod czujnym okiem policyjnego instruktora wychowania fizycznego samodzielnie pokonywali tor przeszkód. Biorący udział w przedsięwzięciu, doskonale poradzili sobie z zadaniem i wykonali je w wymaganym czasie. Dzisiejsze spotkanie, w pewnym stopniu pozwoliło uczniom podnieść swoje umiejętności fizyczne, które mogą mieć wpływ na uzyskane ewentualnie w przyszłości wyniki egzaminacyjne z pokonania toru przeszkód.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki REKRUTACJA, w celu zapoznania się z wymogami naboru do służby.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: tel: 87 564 10 02. Pod tym numerem telefonu wykwalifikowani pracownicy Zespołu Prezydialnego Kadr i Szkolenia udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących zasad prowadzonego naboru do służby w Policji.