Policyjne małżeństwo gasiło płonący samochód - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne małżeństwo gasiło płonący samochód

W minioną środę na terenie Augustowa doszło do pożaru zaparkowanego pojazdu. Na zdarzenie natychmiast zareagowało przebywające w pobliżu policyjne małżeństwo - policjantka z augustowskiej komendy powiatowej i jej mąż policjant z suwalskiej komendy miejskiej. Interweniująca mundurowa przebywała w tym czasie na urlopie, a jej mąż na dniu wolnym.

W minioną środę, na ulicy Młyńskiej w Augustowie doszło do pożaru samochodu. Świadkiem zdarzenia była przebywająca na urlopie policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, która wspólnie ze swoim mężem, funkcjonariuszem suwalskiej jednostki Policji, przebywającym w tym czasie na wolnym natychmiast zareagowali. Od razu przystąpili do akcji gaśniczej jednocześnie wzywając Straż Pożarną. Do gaszenia płomieni wykorzystali wąż ogrodowy z pobliskiej posesji. Policjanci polewali wodą płonące elementy auta aż do przybycia na miejsce Straży Pożarnej. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych udało się zapobiec tragedii. 

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl