Zderzenie osobówek - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie osobówek

Data publikacji 05.09.2011

Peugeot wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z volkswagenem. 62-letni kierowca peugeot i jego 64-letnia pasażerka z urazem głowy i klatki piersiowej trafili do szpitala. Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają augustowscy policjanci.

W miniony piątek po godzinie 16.00 dyżurny augustowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch osobówek w miejscowości Łabętnik. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 62-latek wyjeżdżał z miejscowości Łabętnik i chciał skręcić w lewo. Najprawdopodobniej nie zauważył jadącego droga z pierwszeństwem w kierunku Borzym golfa doprowadzając do zderzenia. W wyniku wypadku 64-letnia pasażerka i kierujący peugeot z urazem głowy i klatki piersiowej trafili do szpitala. 38-latkowi jadącemu golfem nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają augustowscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl