Augustowscy policjanci na Targach Pracy - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy policjanci na Targach Pracy

Data publikacji 20.04.2018

W Augustowskim Centrum Edukacyjnym odbyły się XX Regionalne Targi Kariery i Pracy. Obecni na nich augustowscy policjanci oraz pracownicy Zespołu Kadr zachęcali młodych ludzi do wstąpienia w szeregi Policji.

Dzisiaj, w Augustowskim Centrum Edukacyjnym w Augustowie, odbyły się XX Regionalne Targi Kariery i Pracy 2018. Przedsięwzięcie skierowane było do absolwentów szkół, poszukujących możliwości dalszej edukacji w szkołach wyższych oraz na rynku pracy. Tradycyjnie do udziału w targach zostali zaproszeni augustowscy policjanci. Przygotowane przez nich stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży. Obecni na targach przedstawiciele Zespołu Kadr Komendy Powiatowej Policji w Augustowie udzielali zainteresowanym niezbędnych informacji z zakresu doboru do Policji. Udział w targach był również doskonałą okazją do przekazania zebranym informacji z obszaru bezpieczeństwa.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl