Spotkanie policjantów z uczniami szkół podstawowych - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie policjantów z uczniami szkół podstawowych

Data publikacji 18.06.2014

Policjanci z Augustowa w dniach 16 i 17 czerwca 2014 roku ramach działań „Bezpieczne wakacje” spotkali się z uczniami szkół podstawowych w Tajnie Starym, Kolnicy, Sztabinie, Żarnowie, Białobrzegach oraz Nowince. Przypominali  dzieciom  jak bezpiecznie spędzić czas letniego wypoczynku. Spotkanie to było też doskonałą okazją do zdobycia karty rowerowej.  

W dniu dzisiejszym policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie w ramach działań poświęconych bezpieczeństwu dzieci podczas nadchodzących wakacji spotkał się z uczniami szkoły podstawowej w Tajnie Starym, Kolnicy, Sztabinie, Żarnowie, Białobrzegach oraz Nowince. Spotkanie to było również doskonałą okazją do zdobycia karty rowerowej. Po krótkim instruktażu z przepisów ruchu drogowego i prawidłowego wyposażenia roweru do egzaminu przystąpiło 74 dzieci. Składał się on z części praktycznej, w której uczniowie prezentowali swoje umiejętności jazdy rowerem. Wszystkie dzieci przystępujące do egzaminu wykazały się znakomitymi umiejętnościami, zdając pozytywnie egzamin.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl