Dzielnicowy spotkał się z seniorami - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy spotkał się z seniorami

Data publikacji 10.05.2018

Dzielnicowy z augustowskiej komendy Policji, skorzystał z zaproszenia Augustowskiego Stowarzyszenia Seniorów. Funkcjonariusz rozmawiał o bezpieczeństwie.

Wczoraj, dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Augustowie wziął udział w spotkaniu „Świadomość to bezpieczeństwo” zorganizowanym przez Augustowskie Stowarzyszenie Aktywni Seniorzy. Podczas spotkania, funkcjonariusz przedstawił metody jakimi posługują się sprawcy oszustw i omówił przykłady wyłudzeń pieniędzy na „kuzyna”, „na policjanta” oraz inne. W trakcie spotkania, funkcjonariusz przedstawił także założenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz zachęcał do korzystania z tego interaktywnego narzędzia. W ramach programu „Twój Dzielnicowy”, policjant przybliżył zgromadzonym charakter pracy dzielnicowego oraz przekazał zainteresowanym informacje o sposobach kontaktowania się z dzielnicowymi obsługującymi dany rejon służbowy.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl