Zatrzymane prawo jazdy dzięki KMZB - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymane prawo jazdy dzięki KMZB

Augustowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej, która w obszarze zabudowanym przekroczyła dozwoloną prędkość o 56 km/h. Kobieta została również ukarana mandatem karnym oraz jej konto zasiliły punkty karne. Jest to kolejny nieodpowiedzialny kierowca, który został wyeliminowany z ruchu drogowego dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z augustowskiej drogówki wczoraj, podczas kontroli prędkości na ulicy Mazurskiej zatrzymali kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h. Okazała się nim kobieta, która za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem karnym w wysokości 400 zł, a także otrzymała 10 punktów karnych. Kierującej policjanci zatrzymali również prawo jazdy. Jest to kolejny przypadek, kiedy dzięki zgłoszeniom internautów na KMZB, został wyeliminowany z ruchu drogowego nieodpowiedzialny kierowca.

Policja apeluje o rozsądek na drodze, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl