Zderzenie vectry i astry - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie vectry i astry

Data publikacji 10.10.2011

Do zderzenia dwóch opli doszło na krajowej „ósemce” w miejscowości Szczebra. Okazało się, że 26-letnia kobieta jadąca vectrą była pijana. Teraz jej nieodpowiedzialnym zachowaniem zajmie się sąd.

Wczoraj przed godziną 8.00 rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zderzeniu dwóch pojazdów. Do kolizji doszło w miejscowości Szczebra na krajowej „ósemce”. Policjanci na miejscu ustalili, że jadąca vectrą w kierunku Suwałk 26- letnia kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w barierę drogową. Następnie na tym samym pasie jezdni doszło do zderzenia z nadjeżdżającą z przeciwka astrą kierowaną przez 63-latka. W wyniku zderzenia do szpitala na badania została przewieziona 52-letnia pasażerka astry. Badanie alkomatem wykazało, że 26-letnia mieszkanka Suwałk była pijana. Miała blisko 1,6 promila alkoholu w organizmie. Natomiast kierowca astry był trzeźwy. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. 26-latka za popełnione czyny odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl