Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POSIADAŁ W MIESZKANIU ZNACZNĄ ILOŚĆ MARIHUANY. ZATRZYMALI GO AUGUSTOWSCY POLICJANCI.

Data publikacji 25.10.2018

Augustowscy kryminalni zatrzymali 26 – letniego mieszkańca miasta, który posiadał w mieszkaniu około 300 gramów środków odurzających. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Wczoraj, w godzinach popołudniowych augustowscy policjanci wkroczyli do mieszkania na jednym z osiedli w mieście. Kryminalni przypuszczali, że mieszkający tam młody mężczyzna może posiadać środki odurzające. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Podczas przeszukania pomieszczeń, policjanci znaleźli woreczki foliowe z zielonym suszem roślinnym, które były ukryte w różnych częściach mieszkania. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to najprawdopodobniej marihuana. Łączna ilość zabezpieczonego narkotyku, to blisko 300 gramów. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli wagi miligramowe znalezione podczas czynności. W związku ze sprawą został zatrzymany 26 – letni mieszkaniec miasta, który za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl