Zatrzymani sprawcy zniszczenia mienia - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani sprawcy zniszczenia mienia

Data publikacji 25.10.2011

Augustowscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych sprawców zniszczenia mienia. 32 i 38–latek trafili do policyjnego aresztu.

Dzisiejszej nocy augustowscy policjanci patrolujący ulice miasta usłyszeli hałas dobiegający z okolicy lokali znajdujących się przy ulicy Wojska Polskiego w Augustowie. Funkcjonariusze natychmiast udali się w tamtym kierunku. Na miejscu mundurowi zastali uszkodzone betonowe przęsło ogrodzenia dzielącego lokale. Policjanci zauważyli, że kilkanaście metrów dalej dwaj mężczyźni pośpiesznie oddalają się w kierunku ulicy Mickiewicza. Funkcjonariusze ruszyli za nimi i już po chwili ich zatrzymali. Jak się okazało mężczyźni byli pijani. U starszego alkomat wykazał blisko 3 promile, zaś u młodszego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jeden z nich w trakcie rozmowy z policjantami przyznał się, że wcześniej uszkodził ogrodzenie. 32 i 38 latek to mieszkańcy Augustowa, obaj trafili do policyjnej izby zatrzymań. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl